Radiotelefon Hytera HP715Ex ATEX

Iskrobezpieczny radiotelefon Hytera HP715Ex to pewność bezpiecznej komunikacji radiowej w środowiskach zagrożonych wybuchem i pożarem. Spełnia najwyższe standardy ATEX oraz IECEx.

Hytera HP715 Ex radiotelefon ATEX

 

 

PEŁNA NIEZAWODNOŚĆ:

Zaprojektowany z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach.

⇓ Zapewnia Twoim pracownikom ⇓

Stałą łączność:

•  Łączność grupowa w każdych warunkach

•  Doskonała jakość dźwięku

•  Natychmiastowa komunikacja bez przerw

 

Bezpieczeństwo:

Radiotelefon ATEX DMR - Hytera HP715Ex

Radiotelefon Hytera HP715 Ex to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa pracy. Zapewnia klarowną jakość głosu, długie godziny pracy i komunikację na dalekie dystanse.

System MAN DOWN służący do monitorowania pracowników wykonujących samodzielnie czynności w terenie. Jeśli pracownik upadnie, straci przytomność  radiotelefon Hytera HP715Ex automatycznie wykryje nagły przechył w kierunku ziemi, alarmując i przekazując lokalizację pracownika do centrum sterowania w celu udzielenia pomocy.

 

Pomarańczowy przycisk alarmowy dla samotnych pracowników. Zapewnia pracownikom poczucie bezpieczeństwa, którzy pracują w pojedynkę. Wezwanie pomocy w sytuacji: awaryjnej, alarmowej odbywa się po naciśnięciu przycisku na górze obudowy radiotelefonu. Alarm wysyłany jest do zewnętrznej stacji monitorowania, pracodawcy lub służb ratowniczych.

 

Funkcja Lone Worker to system zapewniający zwiększone bezpieczeństwo pracowników samodzielnie wykonujących prace. Dzięki wykorzystaniu PTT w radiotelefonie, użytkownik po otrzymaniu powiadomienia może w szybki i łatwy sposób potwierdzić brak zagrożenia, jeśli użytkownik nie skomunikuje się w określonym czasie, radio przejdzie w "tryb awaryjny".

 

Hytera HP715 Ex jest zgodny z rygorystycznymi standardami przeciwwybuchowymi ATEX i IECEx, posiada międzynarodowe certyfikaty, spełniając globalne standardy bezpieczeństwa. Radiotelefon Atex HP715 jest idealny dla przemysłu naftowego i gazowego, ratownictwa, lotnisk, produkcji i innych branż gdzie istnieje zagrożenie wybuchem lub pożarem.


Radiotelefon TETRA Hytera

 

 

 

GŁÓWNE CECHY HP715 Ex:

 

 
Niezawodna komunikacja
Radiotelefon Hytera HP715 Ex to niezawodność i bezpieczeństwo w jednym. Certyfikowany IP i MIL-STD-810 po przejściu kompleksowych testów niezawodności. Radiotelefon Atex jest odporny na ekstremalne warunki i nagłe upadki.


 
Stworzony dla bezpieczeństwa
Radiotelefon Hytera HP715 EX został zaprojektowany do pracy w temperaturach od -25°C do 50°C w obszarach zagrożonych wybuchem. HP715 Atex zapewni dodatkowe bezpieczeństwo i efektywność w codziennej pracy w ekstremalnych warunkach.


 
Bardziej wydajny
Konstrukcja Hytera HP715Ex zapobiega przedostawaniu się cieczy, palnych pyłów lub gazów wybuchowych do wewnętrznych obwodów radiotelefonu. Dodatkowo Hytera HP715 w wersji Ex posiada wysoką moc nadawania, która zwiększa zasięg komunikacji.

 

 

 

Hytera HP715EX ekran

1.47-calowy ekran może wyświetlić więcej
Radiotelefon Hytera HP715 Atex posiada czytelny ekran, który usprawnia obsługę.

Hytera HP715 ATEX NFC TAG

HP715EX z Bluetooth 5.3 i funkcją tagu NFC
Radiotelefon Atex jest łatwo zarządzany przez tag NFC i łączy się szybko oraz stabilnie przez Bluetooth z bezprzewodowymi akcesoriami iskrobezpiecznymi.

Hytera HP715 ATEX

Większy zasięg i bezpieczeństwo
HP715Ex zapewnia płynniejszą komunikację nawet na dużej odległości lub w obszarze skrajnym, dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo osobiste i wydajność pracy.

przycisk PTT Hytera HP715EX Atex

Doskonała kombinacja
Radiotelefon HP715 Ex posiada teksturowany duży przycisk PTT, 4 programowalne przyciski zapewniają bezpośredni dostęp do funkcji.

 

 

Hytera HP715 EX występuje w dwóch wersjach:

Wersja HP715Ex IIA - posiadająca certyfikat ATEX Gas: II 2G Ex ib IIA T4 Gb

Radiotelefon HP715Ex w wersji IIA posiada maksymalną moc nadawczą dla pasma UHF wynoszącą 4W oraz VHF - 5W.

 

Wersja HP715Ex IIC - posiadająca certyfikat ATEX Gas: II 2G Ex ib IIC T4 Gb

Radiotelefon HP715Ex w wersji IIC posiada maksymalną moc nadawczą dla obu pasm 2W.

 

Hytera radiotelefon Atex HP715 EX 

 

Parametry techniczne radiotelefonu:

 

UHF 400-480MHz; VHF 136-174MHz

Ilość kanałów - 1024

 

Zgodność z certyfikatami ATEX/IECEx:

Gaz: II 2G Ex ib IIA lub IIC T4, Pył: II 2D Ex ib IIIC T120 °C, Górnictwo: I M2 Ex ib

 

Stopień ochrony: IP64, IP65, IP66, IP67, IP68

 Odporność na upadki i wibracje: MIL-STD-810H

 

 Akumulator standardowy: 2150 mAh Li-Ion

Czas pracy: 22 godzin bez pozycjonowania. 19 z godzin z GPS

 

Przycisk alarmowy

Programowalne przyciski funkcyjne

 

Wymiary: 130 x 55 x 37 mm

Waga: 390 g

 

Hytera radiotelefon Atex HP715 EX iskrobezpieczny

HYTERA HP715EX ATEX is here!

#Radiotelefon #Hytera #DMR #HP715EX #ATEX #bezpieczeństwo #łączność #krytyczna